Redakce

Pavlína Blahotová
Šéfredaktorka
Šéfredaktorku Pavlínu zná každý. V našem kolektivu je proslavena důsledným praktikováním Bismarckovy metody cukru a biče. Členům redakce dává rozličné přívlastky, a tak se v průběhu měsíce měníme z druhé rodiny (po uzávěrce) v bandu nezodpovědných lenochodů (před uzávěrkou). Pavlína má obrovský dar - dokáže každého nadchnout pro věc. A tak přežijeme i ty lenochody.
Email
Petr Šlejmar
Redaktor
Petr je náš redakční sexuální guru. Jeho bohaté zkušenosti, nasbírané v interiérech i exteriérech několika kontinentů, vyvrcholily dvěma fenomenálními počiny: zplozením dvojčat Magnuse a Maxe, familiárně nazývanými M&M's a vlastním sloupkem o sexu v našem časopise o bydlení. Jde to krásně dohromady. Prostě Carrie Bradshaw v obleku a oxfordkách! Ve volných chvílích mezi krmením, uspáváním a přebalováním pomáhá řídit časopisy.
Email
Šárka Drbohlavová
Redaktorka
Majitelka jedné želvy a zahradního jezírka s metrákem skřehotajících žab. Šárce se podařilo hacknout Matrix - má totiž dvojče Vandu, která nejenom že vypadá úplně stejně, ale navíc je také redaktorkou v časopise o bydlení. My ale víme, že naše Šárka je jedinečná!
Email
Rostislav Zeman
Reportér
Rosťa vládne excelentně písmem a slovem. Hlavně slovem. Když si s ním chcete popovídat, nesmíte prošvihnout krátkou pauzu, kdy se nadechuje. Je to kovaný novinář, který se pro žurnalistické řemeslo narodil a reportáž je jeho doménou. Na stránkách našich časopisů otevírá čtenářům nové světy.
Email
Saša Roztočilová
Obrazová redaktorka
V minulém životě musela být majitelkou malebné rodinné restaurace na jihu Francie. Její citronové medovníčky, kefírové lívanečky se žahourem a domácí paštičky vás donutí kleknout a vyznat jí lásku. Kromě našich hladových žaludků plní také stránky časopisů coby obrazová redaktorka.
Email
Klára Mandausová
Redaktorka

K tomu, abyste uměli napsat super rozhovor s kýmkoliv na světě, potřebujete velkou dávku empatie. Tak tu Klára má. Dokáže se vcítit do každého, ať je to psychiatr nebo ekonomka, a dokáže se pak i zasvěceně ptát. Ve volných chvílích píše knížky. Znáte ještě někoho, kdo pracuje zároveň ve dvou časopisech, má hezký vztah s partnerem, stará se o dceru a dvě kočky a ještě si dokáže najít volné chvíle?

Email

Grafika

Magdalena Podešvová
Výtvarná ředitelka
Naše výtvarná ředitelka Madlenka se vyznačuje spletitými kořínky, kterými pozvolna vrůstá do podlahy ve své kanceláři. Připravuje pro vás krásné stránky Krásného roku tak svědomitě, že jí jen málokdy vidíme jinde než v šeru grafického doupěte. Také neustále drží nějaké diety, což nepotřebuje, protože i se svým velkoplošným monitorem váží dohromady 50 kilo.
Email
David Eliášek
DTP retušér a designér

David je názornou ukázkou toho, jak člověka ovlivňuje prostředí, ve kterém tráví někdy i 10 hodin denně. Jeho snem bylo retušovat fotky v krásném časopisu. To se mu u nás splnilo, jenže přitom, jak retušoval ty fotky v krásném časopisu o bydlení, postupně se nám vyškolil v interiérového designéra. Svůj byt si proměnil tak, že jsme si z toho sedli na zadek, pak o tom napsal seriál a nakonec se stal objevem TV pořadu Bydlet jako. Když má náhodou volno, sbírá nevšední zážitky na cestách po světě. Letos už má zase jeden díl natočený, tak ho na tu Srí Lanku pustíme...

Email

Produkce

Jan Vápeník
Produkční
Naše Vápno je milé, hodné a přítulné. Ale zkuste si po sobě neumýt hrnek od kávy! To vám pak nasadí okovy a práská nad vámi bičem, dokud neumyjete nádobí po sobě i všech ostatních, neuklidíte redakci a neposekáte trávu na zahradě. Jeho pracovní náplní je telefonování, přesouvání věcí z místa na místo a sbírání pokut za nesprávné parkování.
Email
Pavlína Burešová
Asistentka redakce
Pája je dobrou duší celého vydavatelství. Nejen, že se stará o inzerci, ale dokáže zařídit všechno, na co si vzpomenete. Tak například: zasadí hroznové víno k jižní stěně redakční zahrady, dopraví do prvního patra balík dvakrát větší než ona sama a zajede pro vás na kraj světa, když píchnete. Bez ní bychom byli jen obyčejný časopis s limity!
Email

Obchod

Robert Holý
Robert je srdcem a duší nespoutaný punker. Žije ale dvojí život! Tetování mu končí přesně u manžet košile, aby se mohl slušně obléknout a jít prodávat inzerci, neboť i fanouškové Sida Viciouse mají rodinu. Každopádně v obou svých rolích exceluje, a proto ho máme rádi.
Email

Marketing

Lucie Novohradská
Manažerka marketingové komunikace

Mileniálové nám šlapou na paty! Lucka k nám přiletěla až z Asie, kde cestovala a pracovala jako freelancerka. Nastoupila a rovnou nám zapapírkovala věci, které se jí v našich časopisech nelíbí. My ale potřebujeme, aby i její generace milovala papírové časopisy, a tak tu děláme, co jí na očích vidíme. Hromadně si zakládáme instagramy, chlubíme se, kdo zná víc influencerů a doma si tajně pod peřinou nacvičujeme podcasty.

Email