CELOROČNÍ HRA PRO JEDNOTLIVCE I ŠKOLNÍ KOLEKTIVY ZŠ 1. STUPNĚ

Pavouček vincek

PAVOUČEK VINCEK OBJEVUJE SVOJI ZEMI

Baví vás rodinné výlety a poznávání naší země? 

Připravili jsme pro vás soutěžní seriál pro děti, který je blíže seznámí se všemi čtrnácti kraji České republiky. Prostřednictvím ilustrované postavy pavoučka Vincka v každém díle poznají jeden kraj s jeho zajímavostmi i zvláštnostmi, přírodními památkami a pamětihodnostmi.

✷ V Krásném roce 10/19 vyjde slepá mapa ČR, do které si budou děti postupně lepit mapky krajů se splněnými úkoly (číslo lze objednat i zpětně).

✷ Každý měsíc mohou účastníci soutěže vyhrát zajímavé drobné ceny!

✷ Na závěr hry pošlou účastníci soutěže vyplněnou mapu do redakce časopisu Krásný rok. Vyhlášení vítězů proběhne na slavnostním setkání uspořádaném pro tuto příležitost.

✷ Výherci (1 hlavní cena, dvě menší + 10 dalších cen) budou vyhodnoceni v obou kategoriích – jednotlivci i školní kolektivy.

✷ Hlavní cena: rodinná vstupenka a kolektivní vstupenka do pražské zoo, další ceny: rodinné a kolektivní volné vstupy do Bruno family parku, Parku Mirakulum, Techmanie, iQLandie, knihy, výtvarné potřeby apod.

✷ V každém vydání časopisu Krásný rok najdou čtenáři navíc i další tipy na rodinné výlety v kraji, kterého se konkrétní díl týká.

✷ Soutěž proběhne v časopise Krásný rok 10/19–12/20, vyhlášení výherců bude v č. 2/21 (konec ledna 2021)

partneři

Hlavní partner

předplaťte si krásný rok ještě dnes!