CELOROČNÍ HRA PRO PRO MLADŠÍ ŠKOLNÍ VĚK I CELOU RODINU

Putování s králíčkem

Naše nová hra je opět určená pro děti mladšího školního věku. Jejich průvodcem při poznávání Česka bude tentokrát králíček, který je od počátku symbolem časopisu Krásný rok – najdete ho na konci každého článku, všimli jste si?

JAK JE MOŽNÉ SOUTĚŽIT?

Základní hrací plochou je slepá mapa Česka, kterou najdete v tomto čísle. Do ní si děti budou postupně nalepovat očíslované obrázky zajímavých míst naší země. V lednu 2022 bude tato mapa úplně zaplněná! Děti, které nám její fotografii pošlou, získají některou z velkých cen od našich níže uvedených partnerů. 

ŠANCE NA VÝHRU KAŽDÝ MĚSÍC

Od příštího čísla najdete v každém vydání i samostatnou soutěžní otázku a pro autory správných odpovědí máme také připravené zajímavé ceny. Stejně jako v minulé hře i nyní najdou na Facebooku Krásného roku každý měsíc soutěžní otázku také dospělí! Přejeme hodně zábavy…

HRACÍ FIGURKA

ŠABLONA

Ke hraní si vyrob vlastní figurky králíčka. Můžeš se držet našich vzorů, nebo je vymalovat úplně jinak! Vybarvi šablonu králíčka tak, jak se ti líbí, vystřihni, nastřihni naznačené zářezy a spoj do tvaru figurky, která bude sama stát.Podle tohoto vzoru vystřihni a zase jinak vybarvi i figurku pro svého spoluhráče.

 

 

ZAJICEK

MAPA

Chybí ti základní hrací plocha, do které můžeš po celý rok vlepovat očíslované obázky. Stáhni si ji zde.