čASOPIS, KTERÝ PŘINÁŠÍ RADOSt CELÝ ROK!

O NÁS

Naším poselstvím je tvořit nejlepší obsah. mít spokojené čtenáře.

Krásný rok je 1. měsíčník o nejkrásnějších stránkách života. Časopis slouží jako praktický průvodce životem nejen na venkově. Je upřímný, vtipný, osobní a opravdový. Užívá si společenský život na vesnicích i návrat k tradicím, obdivuje užitečná řemesla. Přináší inspirace pro bydlení i zahradu, objevuje zapomenuté dětské hry a připomíná to nejlepší z tradiční domácí kuchyně. A ze všeho nejraději představuje zvířátka s úsměvem!

pravidelné rubriky

články na míru od odborných redaktorů a fotografů

DĚTI

Hry na ven i na doma, vše pro šťastné rodiče

ZAHRADA A PŘÍRODA

Praktické rady pro každý měsíc

ZDRAVÍ A KRÁSA

Jak o sebe pečovat v každé roční době

cESTOVÁNÍ

Tipy na výlety po Česku a blízkém okolí

TRADICE a řemeslo

Jedinečné zvyky a zajímavá řemesla z celé naší země

BYDLENÍ

Návštěvy stylových interiérů

RECEPTY

Nejlepší sezónní jídla z lokálních surovin

zvířátka

Domácí mazlíčci i obyvatelé lesů, polí a luk

vYRÁBÍME

Dobré snadné a rychlé nápady krok za krokem

spolupracujte s námi! inzerce na míru. článek na míru. print i online!

Deco media s.r.o. je české vydavatelství lifestylových časopisů, které vzniklo z ryzího elánu a chuti dělat věci jinak. Umíme dělat krásné časopisy, ke kterým se vaří káva. Které se čtou s radostí a jedním dechem. Příjemné stránky života, pomalý životní styl, bydlení a design, to jsou naše parkety! Čtenáře si hýčkáme, přemýšlíme o nich a přinášíme jim přesně to, co je zajímá. Základem našeho portfolia jsou měsíčníky Krásný rok a Nové proměny bydlení. Jsme také profíci ve vydávání firemních magazínů, které budou lidé konečně číst s chutí. Připravili jsme krásné brožury například pro O2, Raiffeisenbank stavební spořitelnu, Skansku nebo třeba pořádně šťavnatý magazín To je nářez! pro Kaufland. A protože milujeme tradici a řemesla, stojíme také za vydáváním speciálů pro Cech kamnářů České republiky. S každým časopisem se mazlíme, dokud není dokonalý do posledního písmena v tiráži.

Naši klienti

ČLENOVÉ TÝMU
+
SPOKOJENÍ KLIENTI
+
NÁKLAD
čTENOST
+

Externí zakázky

Tvorba na zakázku – magazíny, brožury, katalogy aj. 

zakázky v časopise

Inzerce, články, advertorialy aj.

Media kit

Máte zájem o inzerci, článek nebo PR ? Chcete s námi spolupracovat? Stáhněte si media kit Krásného roku. Naleznete v něm základní informace o časopise, rozměry a ceny inzerce.